O mně

Jsem spokojená žena plná energie a života.

Věnuji se všemu, co mám ráda a dává mi smysl. Ráda se setkávám s novými lidmi.  Ráda se těmi, kteří jsou k tomu přirozeně předurčeni, nechám vést. Studuju a rozvíjím se, cvičím jógu, Čchi- kung, ráda vařím a tancuju v kuchyni a zajímá mě vše spojené s výživou… Miluju Feng Shui a umění vytvářet inspirativní a harmonický prostor nejen tam, kde se bydlí a kde je klid, ale všude tam, kde se tráví volný čas a kde je pohyb.

Porozumět vzájemným souvislostem a sama sobě, věnovat se tělu pravidelným cvičením, přijímat ve stravě, co moje tělo zrovna potřebuje, žít v prostoru, který mě dobíjí energií, vnímat a užívat si, jaký vliv to vše má na mé zdraví, vztah sama k sobě a na mé vztahy s ostatními je součást každého dne…

… a taky jsem manželka báječného muže, máma dvou skvělých chlapečků, milovnice a hrdá praktikantka jógy, lektorka a především bytost s neustálou chutí na sobě dál pracovat…

Máš oči, tak se dívej…

Máš uši, tak naslouchej…

Máš chuť, tak ochutnávej…

Máš krásné tělo, tak s ním pracuj…

Máš neustále aktivní mysl, tak ji občas nechej odpočívat…

Máš intuici, tak jen vnímej…

… svět okolo, sebe sama a vzájemné propojení…. 🙂

A pokud potřebujete ještě více informací, tady jsou...

  • narodila jsem se v létě 1982 a šťastné dětství a dospívání jsem strávila v Kroměříži
  • vystudovala jsem Masarykovu univerzitu v Brně, Ekonomicko – správní fakultu-:)
  • pracuji v bankovnictví
  • ve volném čase se věnuji své rodině a kromě toho i všemu, co mě naplňuje a dává mi smysl
  • absolvovala jsem kurzy výživového poradce a kurzy s podobnou tématikou. Každodenní vaření je mojí radostí a taky milou povinností-:) Tři chlapi toho sní hodně!
  • studovala jsem na České škole FENG SHUI pod vedení Ing. Arch. Otakara Chocholy toto krásné umění a jsem držitelka profesionální pečetě absolventa České školy Feng Shui. Odkaz: http://www.ceskaskolafengshui.cz/team/ing-michaela-miracka/
  • studuji navazující programy na Škole přírodní medicíny. Odkaz: http://www.zivycchikung.cz
  • studuji jógu na Yoga akademii Brno a formou seminářů a workshopů objevuji stále nové...
  • jsem lektorkou jógy, specializuji se na Čchi- kung. Vedu kurzy a individuální lekce v Brně a okolí a v Praze
  • absolvovala jsem řadu vzdělávacích seminářů a kurzů zaměřených na psychologii, sebepoznání, vztahy a role v nich, vzájemnou komunikaci atd., atd., atd., které bych tady mohla dlouze rozepisovat a vypadalo by to zajímavě. Ale co s tím? .... vždy se hlavně řídím vlastní intuicí.

Co můžu nabídnout?

qi gong

Lekce a kurzy cvičení Čchi-kung

Pravidelné cvičení čínské jógy formou individuálních lekcí nebo uzavřených kurzů pro max.12 žen

Feng shui

Konzultace a design podle Feng-shui

Feng-shui analýza a konzultace v interiéru i exteriéru, soukromé i komerční prostory, design a konzultace ohledně vybavení, barev a materiálů.

Zdravé vaření

Konzultace zdravé výživy a vaření

Konzultace v oblasti výživy a stravování, společné vaření a ochutnávka vlastních jídel, společné nákupy a povídání nad trošku jiným smýšlením o jídle a stravování.

Close Menu